Bütün Projeler

 • Belediyemizin Güneş Enerji Santrali Üretime Başladı

  iller Bankası’nın güneşe dayalı elektrik üretim yatırımlarına sağladığı destek ilk sonuçlarını vermeye başladı. İller Bankası desteğiyle ilk etap olan belediyemiz tarafından 23000 m² ye kurulan 1 MW’lik (1000KW) güneş enerji santrali 28.02.2018 tarihi itibariyle enerji üretime başladı.
  #Biten Projeler
 • Çok Amaçlı Düğün Salonu hizmete sunuldu.

  Belediyemiz İller Bankası ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü teknik ekibi denetiminde inşa edilen ve geçtiğimiz günlerde tamamlanarak geçici kabulü yapılarak (850*2) 1700 m² alana sahip Çok Amaçlı Düğün Salonu hizmete sunuldu. Çevre düzenleme yapım işi belediyemiz tarafından devam etmektedir.
  #Biten Projeler
 • Düğün Salonu Projesi

  Düğün salonu ve kafetarya projesi
  #Devam Eden Projeler
 • Yünüstü Projesi

  Belediyemiz Planladığı Yünüstü Projesi ile halkımızın tüm ihtiyaçlarının karşılandığı sosyal yaşam alanı oluşturmak amaçlanmaktadır. Yünüstü Mevki Sosyal Tesisi Projesi kapsamında Giriş ve Sergileme Alanı (90m²), Seyir Terası ve Kafeterya Açık Alanı (100m²), Kafeterya Alanı(142m²), İbadethane (500m²), Meydan Alanı (450m²), Peyzaj Alanı (27000m²) yer almaktadır. Projinun tamamlanması ile birlikte hem kasabamız daha güzel bir görünüme sahip olacak hem de bugüne kadar ihtiyaç duyulan sosyal yaşam a
  #Planlanan Projeler
 • proje başlığı 3

  lorem ipsum dolar sit amet lorem ipsum dolat sit amet
  #Planlanan Projeler
 • Devam eden Projelerimiz

  Doğal Arıtma Projesi
  #Devam Eden Projeler